vizitka

Ako to u nás chodí

Od vášho dopytu až po hotovú prácu.

1. KONTAKT

Kontaktovať nás môžete ako vám to vyhovuje. K dispozícií máte mail, telefónne číslo alebo sociálne siete ako Facebook či Instagram. Všade nás viete osloviť s vašou požiadavkou a my vám radi zodpovieme vaše otázky.

2. OBHLIADKA A CENOVÁ PONUKA

Pri prvotnom kontakte vám vieme povedať, čo presne od vás potrebujeme k výpočtu cenovej ponuky. Niekedy je nutná najskôr obhliadka u vás v mieste realizácie, no často si poradíme aj na základe vami daných rozmerov a popisu či fotografie alebo nákresu.

Za obhliadku ani cenovú ponuku u nás nič neplatíte.

3. ZMLUVA

Ak sa našu cenovú ponuku rozhodnete prijať, prichádza na rad Zmluva o zhotovení veci na zákazku. Táto zmluva obsahuje presný popis vašej zákazky, jej rozmery, špecifikácie, ale aj informácie o výške zálohovej platby, termíne dodania a všetky ostatné zákonom dané náležitosti.

4. KOMPLETNÁ REALIZÁCIA

Po podpise zmluvy oboma stranami a uhradení zmluvnej zálohy môžeme začať s realizáciou. Tá z našej strany znamená samotnú výrobu vrátane povrchovej úpravy a samozrejme dovoz a montáž na vami stanovenom mieste.

5. A NAKONIEC

Po úspešnom odovzdaní hotového projektu do vášho užívania chceme v prvom rade veriť, že budete ako zákazník spokojný. To je pre nás ako zhotoviteľa najdôležitejšie, pretože iba spokojný zákazník nás doporučí aj ďalej a to nás živí a teší zároveň.