vizitka

Ako to u nás chodí

Od vášho dopytu až po hotovú prácu.

1. KONTAKT

Kontaktovať nás môžete ako vám to vyhovuje. K dispozícií máte mail, telefónne číslo alebo sociálne siete ako Facebook či Instagram. Všade nás viete osloviť s vašou požiadavkou a my vám radi zodpovieme vaše otázky.

2. OBHLIADKA A CENOVÁ PONUKA

Pri prvotnom kontakte vám vieme povedať, čo presne od vás potrebujeme k výpočtu cenovej ponuky. Niekedy je nutná najskôr obhliadka u vás v mieste realizácie, no často si poradíme aj na základe vami daných rozmerov a popisu či fotografie alebo nákresu.

Za obhliadku ani cenovú ponuku u nás nič neplatíte.

3. ZMLUVA

Ak sa našu cenovú ponuku rozhodnete prijať, prichádza na rad Zmluva o zhotovení veci na zákazku. Táto zmluva obsahuje presný popis vašej zákazky, jej rozmery, špecifikácie, ale aj informácie o výške zálohovej platby, termíne dodania a všetky ostatné zákonom dané náležitosti.

4. KOMPLETNÁ REALIZÁCIA

Po podpise zmluvy oboma stranami a uhradení zmluvnej zálohy môžeme začať s realizáciou. Tá z našej strany znamená samotnú výrobu vrátane povrchovej úpravy a samozrejme dovoz a montáž na vami stanovenom mieste.

5. A NAKONIEC

Po úspešnom odovzdaní hotového projektu do vášho užívania chceme v prvom rade veriť, že budete ako zákazník spokojný. To je pre nás ako zhotoviteľa najdôležitejšie, pretože iba spokojný zákazník nás doporučí aj ďalej a to nás živí a teší zároveň.

prepravy nekrytým vozíkom

Zadné čelo prívesného vozíka

Za menej peňazí viac muziky

Ako často ťaháte za sebou prívesný vozík? My takmer stále.

Buď vezieme materiál na naše/vaše projekty alebo už hotové výrobky na montáž.

Ak to máte podobne a vozík skutočne využívate viac ako sporadicky, určite ste si všimli, že jazda s ním nie je nijaký komfort a to ani, keď je ešte prázdny.

Jazdné vlastnosti auta sa viditeľne menia, pričom hrá snáď najväčšiu úlohu odpor vzduchu do zadného čela vozíka. A to ani nespomínam rýchlejšiu jazdu napríklad po diaľnici.

Fyzika nepustí, vietor vás brzdí a vyfúkava eurá z vreciek.

Vietor opierajúci sa do zadného čela vozíka vytvára odpor, ktorý sa priamo úmerne stupňuje rýchlosťou auta. Auto je týmto neprirodzene brzdené, čo má za následok nie len zhoršené jazdné vlastnosti, ale aj zvýšenú spotrebu čo pri dnešných cenách pohonných hmôt nie je lacná záležitosť.

Máme pre vás riešenie, ktoré sami denne využívame už pár rokov a vieme vám ho nie len vrelo doporučiť, ale aj vyrobiť na mieru pre vás.

Je ním:

Zadné čelo na prívesný vozík z ťahokovu alebo perforovaného plechu

  • Znižuje spotrebu a emisie auta vďaka tomu, že nevzniká už takmer žiaden odpor vzduchu ako pri plnom zadnom čele.
  • Lepšie jazdné vlastnosti auto pri vyššej rýchlosti
  • Použitý ťahokov má dostatočnú pevnosť, nezdeformuje sa
  • Rám – pevný, oceľový profil.
  • Veľmi pekný, estetický vzhľad.
  • Povrchová úprava na želanie.

    Kontaktujte nás a znížte si spotrebu a opotrebenie vozidla touto jednoduchou vychytávkou. Vlastnou skúsenosťou vám ručíme za to, že budete spokojný.

    majsterko

    Počuje (len) oceľ

    Majsterko (môj manžel) stratil sluch. Ako sa to stalo nikto nevie. Môže to byť všeličím. Jednoducho v priebehu niekoľkých rokov počul horšie a horšie, až kým nepočul vôbec. Nuž a zamestnať nepočujúceho, aj keď šikovného človeka sa nik nehrnie.

    A tak sa o seba musel postarať sám.

    Práca s kovom mu je srdcu blízka odjakživa, technické myslenie a precíznosť sú jeho prirodzenosťou. S pod jeho šikovných rúk vychádzajú jedna za druhou skutočné oceľové krásnosti. Takáto práca ho napĺňa a verím, že to v jeho výrobkoch vidieť.

    No a moja maličkosť je tu na všetko ostatné. Vybavujem telefonáty, starám sa o „papierovačky“, o fotografie výrobkov, príspevky na web či sociálne siete a komunikujem s úradmi, aby nebol ten môj šikovníček na všetko zas až tak celkom sám.

    P.s. Majsterko miluje výzvy, tak ho nešetrite a príďte pokojne s niečím, čo vám inde odmietli vyrobiť. „Nedá sa“ nemá v slovníku.

    steelovo a kvalita

    O kvalite a vašich snoch

    Často sa stretávam u zákazníkov s tou najčastejšou otázkou a to je…cena. Vždy je tak nejako kľúčovým bodom rozhodovania sa pre daný výrobok. Chápem to a vždy sa snažíme vytvoriť na mieru nie len výrobok, ale aj cenu.

    Tá samozrejme závisí od konkrétnej požiadavky zákazníka, pretože je zásadný rozdiel chcieť presne definovanú vec s určenými rozmermi, ktorú vyrobím rýchlo a presne, ako sú napríklad stojany, nosníky…,alebo niečo, čo vyčarí spokojný úsmev pri každom pohľade a teda niečo „s dušou“.

    Musím však povedať, že naše výrobky sú v prvom rade vždy ručná práca s veľkým dôrazom na detaily.

    Vytvoriť precízne a s presnosťou povedzme atypickú dvojkrídlovú bránu zaberie obrovské množstvo času a trpezlivosti. Každý náš výrobok, každá krásnosť  z ocele je jedinečná, je podľa želania zákazníka a teda je pre nás veľmi dôležitá komunikácia, kladenie otázok a načrtnutie predstáv zákazníka. Vcítiť sa do jeho myšlienok a vytvoriť to čo chcel. To je to, čo našu prácu odlišuje od tuctových, “poľských“, možno lacnejších výtvorov.

    Nie každému sa páčia ceny ručnej práce, ale naše výrobky tiež nie sú určené pre každého. Neobhajujeme ceny veľkými nákladmi, ale vieme ich obhájiť prémiovou kvalitou práce. Každý náš výrobok dostáva rovnakú pozornosť, pretože každý je prianím niekoho, kto si želá kvalitu a presnosť, jedinečný vzhľad a teda naplnenie svojho priania. Niekoho, kto takýto prístup dokáže oceniť. Niekoho, kto má rád diela, ktoré pretrvajú veky.

    A ja rád vytváram práve také veci.

    Regál „Ježko“

    Môcť vytvoriť poriadok z chaosu, využiť miesto, alebo uložiť predmety rôznych tvarov a veľkostí…

    Zákazník mal požiadavku na špeciálny tvar regálov, nuž a pre mňa je každá špecialita výzvou, takže ma neodradil ani nepresný nákres.

    Bolo treba sa zamyslieť nad statickou nosnosťou, nakoľko nákres s ňou vôbec nepočítal a teda boli nutné úpravy v podobe prídavnej „nohy“.

    Taktiež som musel vziať do úvahy samozrejmú pružnosť ocele a s ňou spojený neustály pohyb, na ktorý by stačil aj slabý dotyk. Takže z nákresu som nakoniec použil iba rozmery a pustil si fantáziu z reťaze .

    Prvoradý je vždy výber materiálu

    Ten bol podľa nákresu zbytočne hrubý, čo by vlastne bolo kontraproduktívne, keďže by police a priestor medzi nimi nevyšli. No a tiež hlavné nosné ramená. V tomto prípade som zvolil materiál s hrubšou stenou, aby sa zabezpečila požadovaná nosnosť a zároveň sa eliminovala nadmerná pružnosť.

    Celková požadovaná koncepcia by podľa pôvodného plánu vôbec neustála bez uchytenia do steny, čomu som sa chcel vyhnúť a dosiahnuť stav samostojaceho regálu. To vyžadovalo predĺžiť nosné ramená až k zemi a zároveň ku nim pridať fixačné tyče spojené s prednou časťou.

    Improvizácia môže niekedy znervózňovať, v tomto prípade to ale bola poučná zábava. Regál stojí sám a je pevný. Uchytenie na stenu síce regál má, ale nebolo nutné ho reálne použiť, takže zámer sa podaril. Spokojnosť zákazníka ma vždy teší veľmi intenzívne a zotrváva dlho. Je to taký môj motor do ďalšej práce, do ďalšej výzvy.

    Prepravníky, regály a stojany špeciálnych tvarov

    (aj pre výrobné podniky a súkromných výrobcov)

    V každom podnikaní je dôležité minimalizovať náklady. Preprava, či uskladnenie, hlavne keď sa jedná o špecifické výrobky býva významná položka.

    Nie všetko sa dá prepravovať „na palete,“ najmä kvôli tvaru, či možnosti uchytenia alebo napríklad krehkosti vašich výrobkov.

    Riešenie ponúkajú prepravníky, či stojany na mieru a skladové regály špeciálnych tvarov. V každom prípade vieme vytvoriť presne to, čo vám ušetrí priestor, splní funkčnosť a zaistí bezpečnosť vašich výrobkov a samozrejme aj čas, keďže čas sú peniaze.

    Veľkou výhodou takéhoto druhu prepravy je možnosť „nekonečného“ používania tých istých prepravníkov, nakoľko v Steloove vyrábame z ocele. Stačí váš návrh/nákres a my sa postaráme o zvyšok.

    stojan na drevo

    Stojan na drevo

    Piecka či krb býva počas chladných mesiacov roka centrom domácnosti, kde sa rodina schádza pri chvíľach oddychu a relaxu. Neodmysliteľnou súčasťou miestnosti s krbom je stojan na drevo.

    Na trhu nájdete niekoľko variácií tejto šikovnej pomôcky. Zvyčajne však ide o stojany s menšou kapacitou alebo slabšou stabilitou či nosnosťou.

    U nás v Steelove si môžete svoj stojan vybrať na mieru presne podľa vašich potrieb. Zvolíte si nie len rozmery, ktoré vyhovujú vášmu priestoru (výšku, šírku, hĺbku alebo aj s uchytením do steny), vybrať si môžete aj farbu a dizajn vášho nového stojanu:

    – Páči sa vám štandardný dizajn našich stojanov? Super. Ďalší môže byť ten váš.

    – Natrafili ste na inšpiráciu niekde na webe? Sem s ňou. Spravíme všetko preto, aby sme pre vás vytvorili to, čo sa vám páči.

    – Máte svoj vysnívaný stojan zatiaľ iba v mysli? Šup s ním na papier. Kreslite, rysujte, čmárajte. Určite spolu dokážeme vaše myšlienky zhmotniť.

    Stojany vyrábame z poctivej ocele a tak je pevnosť a stabilita výrobku zaručená. Vy nám poviete čo presne chcete a my vám garantujeme kvalitne a precízne odvedenú prácu.

    Vaša spokojnosť je našou prioritou.

    Viac našich stojanov si môžete pozrieť →tu

    ozdobne kovane obluky

    Čo je to Steelovo?

    Vitaj milý návštevník, práve si sa dostal na stránky malej dielničky menom Steelovo. Vyrábame tu krásnosti z ocele na mieru pre každého kto dáva prednosť originálnym kúskom vytvoreným šikovnými rukami z poctivej ocele pred hromadne vyrábanými výliskami.

    Čo presne u nás nájdeš?

    Všetko čo si doteraz naši zákazníci zažiadali. A že toho je! Od mreží a zábradlí, cez najrôznejšie brány, hojdačky, podstolia  či stojany až po okrasné, kované oblúky či konzoly a ešte oveľa viac.

    Všetky fotografie na tomto webe sú ukážkami našej vlastnej práce, žiadne „ilustračné“ či cudzie práce u nás nenájdeš.

    Ak si u nás nenašiel svoju vysnívanú krásnosť z ocele a zatiaľ ju nosíš len vo svojich predstavách, neváhaj nás osloviť.  Si tu na správnom mieste, kde tvoju víziu radi zrealizujeme. Tešíme sa na každú výzvu.

    Osloviť nás môžeš kedykoľvek tu.

    Miloš a Maťa alias „team Steelovo“