O Steelove

Články o tom kto sme, čo robíme a prečo nás to teší.

vizitka

Ako to u nás chodí

Od vášho dopytu až po hotovú prácu.

1. KONTAKT

Kontaktovať nás môžete ako vám to vyhovuje. K dispozícií máte mail, telefónne číslo alebo sociálne siete ako Facebook či Instagram. Všade nás viete osloviť s vašou požiadavkou a my vám radi zodpovieme vaše otázky.

2. OBHLIADKA A CENOVÁ PONUKA

Pri prvotnom kontakte vám vieme povedať, čo presne od vás potrebujeme k výpočtu cenovej ponuky. Niekedy je nutná najskôr obhliadka u vás v mieste realizácie, no často si poradíme aj na základe vami daných rozmerov a popisu či fotografie alebo nákresu.

Za obhliadku ani cenovú ponuku u nás nič neplatíte.

3. ZMLUVA

Ak sa našu cenovú ponuku rozhodnete prijať, prichádza na rad Zmluva o zhotovení veci na zákazku. Táto zmluva obsahuje presný popis vašej zákazky, jej rozmery, špecifikácie, ale aj informácie o výške zálohovej platby, termíne dodania a všetky ostatné zákonom dané náležitosti.

4. KOMPLETNÁ REALIZÁCIA

Po podpise zmluvy oboma stranami a uhradení zmluvnej zálohy môžeme začať s realizáciou. Tá z našej strany znamená samotnú výrobu vrátane povrchovej úpravy a samozrejme dovoz a montáž na vami stanovenom mieste.

5. A NAKONIEC

Po úspešnom odovzdaní hotového projektu do vášho užívania chceme v prvom rade veriť, že budete ako zákazník spokojný. To je pre nás ako zhotoviteľa najdôležitejšie, pretože iba spokojný zákazník nás doporučí aj ďalej a to nás živí a teší zároveň.

majsterko

Počuje (len) oceľ

Majsterko (môj manžel) stratil sluch. Ako sa to stalo nikto nevie. Môže to byť všeličím. Jednoducho v priebehu niekoľkých rokov počul horšie a horšie, až kým nepočul vôbec. Nuž a zamestnať nepočujúceho, aj keď šikovného človeka sa nik nehrnie.

A tak sa o seba musel postarať sám.

Práca s kovom mu je srdcu blízka odjakživa, technické myslenie a precíznosť sú jeho prirodzenosťou. S pod jeho šikovných rúk vychádzajú jedna za druhou skutočné oceľové krásnosti. Takáto práca ho napĺňa a verím, že to v jeho výrobkoch vidieť.

No a moja maličkosť je tu na všetko ostatné. Vybavujem telefonáty, starám sa o „papierovačky“, o fotografie výrobkov, príspevky na web či sociálne siete a komunikujem s úradmi, aby nebol ten môj šikovníček na všetko zas až tak celkom sám.

P.s. Majsterko miluje výzvy, tak ho nešetrite a príďte pokojne s niečím, čo vám inde odmietli vyrobiť. „Nedá sa“ nemá v slovníku.

steelovo a kvalita

O kvalite a vašich snoch

Často sa stretávam u zákazníkov s tou najčastejšou otázkou a to je…cena. Vždy je tak nejako kľúčovým bodom rozhodovania sa pre daný výrobok. Chápem to a vždy sa snažíme vytvoriť na mieru nie len výrobok, ale aj cenu.

Tá samozrejme závisí od konkrétnej požiadavky zákazníka, pretože je zásadný rozdiel chcieť presne definovanú vec s určenými rozmermi, ktorú vyrobím rýchlo a presne, ako sú napríklad stojany, nosníky…,alebo niečo, čo vyčarí spokojný úsmev pri každom pohľade a teda niečo „s dušou“.

Musím však povedať, že naše výrobky sú v prvom rade vždy ručná práca s veľkým dôrazom na detaily.

Vytvoriť precízne a s presnosťou povedzme atypickú dvojkrídlovú bránu zaberie obrovské množstvo času a trpezlivosti. Každý náš výrobok, každá krásnosť  z ocele je jedinečná, je podľa želania zákazníka a teda je pre nás veľmi dôležitá komunikácia, kladenie otázok a načrtnutie predstáv zákazníka. Vcítiť sa do jeho myšlienok a vytvoriť to čo chcel. To je to, čo našu prácu odlišuje od tuctových, “poľských“, možno lacnejších výtvorov.

Nie každému sa páčia ceny ručnej práce, ale naše výrobky tiež nie sú určené pre každého. Neobhajujeme ceny veľkými nákladmi, ale vieme ich obhájiť prémiovou kvalitou práce. Každý náš výrobok dostáva rovnakú pozornosť, pretože každý je prianím niekoho, kto si želá kvalitu a presnosť, jedinečný vzhľad a teda naplnenie svojho priania. Niekoho, kto takýto prístup dokáže oceniť. Niekoho, kto má rád diela, ktoré pretrvajú veky.

A ja rád vytváram práve také veci.

ozdobne kovane obluky

Čo je to Steelovo?

Vitaj milý návštevník, práve si sa dostal na stránky malej dielničky menom Steelovo. Vyrábame tu krásnosti z ocele na mieru pre každého kto dáva prednosť originálnym kúskom vytvoreným šikovnými rukami z poctivej ocele pred hromadne vyrábanými výliskami.

Čo presne u nás nájdeš?

Všetko čo si doteraz naši zákazníci zažiadali. A že toho je! Od mreží a zábradlí, cez ploty, posuvné dvere, hojdačky, podstolia  či stojany až po okrasné, kované oblúky či konzoly a ešte oveľa viac.

Všetky fotografie na tomto webe sú ukážkami našej vlastnej práce, žiadne „ilustračné“ či cudzie práce u nás nenájdeš.

Ak si u nás nenašiel svoju vysnívanú krásnosť z ocele a zatiaľ ju nosíš len vo svojich predstavách, neváhaj nás osloviť.  Si tu na správnom mieste, kde tvoju víziu radi zrealizujeme. Tešíme sa na každú výzvu.

Osloviť nás môžeš kedykoľvek tu.

Miloš a Maťa alias „team Steelovo“